Satılık Yarış Atı İlanları

Satılık Yarış Atı İlanları

27 Ekim 2021 tarihinde oluşturuldu.
Satılık Yarış Atı İlanları

SATILIK YARIŞ ATI 

Türkiye’deki at yarışı organizasyonlarının başı olan Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarında safkan ingiliz yarış atları ve safkan arap yarış atları kendi aralarından ayrılan kategoriler ile yarışmaktadır. Satılık yarış atı fiyatları ile çiftlikler ve haralar gibi büyük çaplı at sahipleri ile birlikte birde bir, iki yarış atı sahipleri gibi küçük çapta yarış atı sahipleri olanlar ile birlikte günümüzde çok gelişti. Satılık yarış atı ilanları ile sitemiz üzerinden arama yaptığınızda satilikatlar.com üzerinden ilan veren at sahiplerinin yarış atlarını inceleyerek istediğiniz yarış atını sahibinden çok kolay görüşme sağlayabilirsiniz.

SAHİBİNDEN AT

Sahibinden satılık yarış atı ilanları için sitemizde güncel binlerce ilan mevcuttur. Üstelik 2016 ‘dan bu yana tamamiyle ücretsiz ilan hakkı ve özgür satış politikasıyla sizlere hizmet vermekteyiz.

Sahibinden at sahipleri ile görüşmek isteyenler ile aracısız görüşme imkanı satilikatlar.com ‘da sizlerle . Yüksek fiyatlı ilan ücretleri ile yıllardır , sonuç odağı olmayan sitelerden tamamiyle uzak bir platform sizlerin yanında .

sahıbınden satılık at almak için öne çıkan ve fiyatı düşenler kısmında ssizlere fırsatı yüksek ilanları göstermekteyiz. sahibinden satılık at ilanlarında atın donu ve idman alt kategorilerine mutlak dikkat etmeli ve alacağınız kişiye görmeden kapora ödemesi asla yapmamalısınız. Sitemiz üzerindeki ilanlar kullanıcılara aittir ve kesinlikle sitemiz ile alakası yoktur.