Alaca atlar

Friesian atı Hollanda eski safkan doğal atıdır. Kökenleri çok eski zamanlara kadar gider. Zaten 13 yüzyılda ünlü Frizce, bugün hala kendi ataları ile açık benzerlikler göstermektedir.

Devamını oku

KWPN

Gelderland At zarif inşa atı olduğu gibi zengin bir cepheyede sahiptir. çekici dış özelliginin yanı sıra yeterli kemik kütlesi,  güç ile etkileyici kare koridorlara sahiptir.Gelderlander çok yönlü kullanım ve eyer altında için uygundur. Bu atı herzaman mutlu , güvenilir ve insalarla uymu cok iyidir.

Devamını oku

Shire

Shire 1.80 metre ortalama yüksekliği ile İngiltere’den dünyanın en büyük cins atıdır.Shire soğukkanlı bir ırk attır.

Karakter açısından Shire sakin, dost ,meraklı attır.Shire bir çocuk için büyük kolaylık ile emanet edilebilir böyle dostdur. A Shire dayanıklılık,guclu,aktif ve rahat sürüş özelligine sahiptir.

Devamını oku

Tinkers

Tinker çoğunlukla orta boylu bir attır. Tinkers atı birden fazla renge sahiptir.Renkler bronzluk ve / veya siyah ile hemen hemen her zaman beyazdır. Güçlü, sessiz ve güvenilir hayvan, İrlanda ve İngiltere gelmektedir.

Devamını oku

Belsen

Belçikalı taslak atı, ya Brabant Brabant taslak atı Belçika’dan bir at ırkıdır. Şimdi Belçika adlandırılan alanın Roma işgali sırasında, Belçikalı taslak atı Bahsedilen.11. ila 16. yüzyıl için Brabant ve Flanders bir savaş atı taslak atı olarak kullanılmıştır.

Devamını oku